V Přístavu se zjeví syn Radima Pátka! Bude to stejný poděs?

Seriál Přístav můžete sledovat každý pátek na Primě ve 20.15. Zátoka se dočká dalšího překvapení. Radim Pátek má dvacetiletého syna! Jaký je? Zdědil něco po tatínkovi? A co dalšího uvidíte v Přístavu?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Přístav se bude zase otřásat v základech. Hrne se do něj totiž nová postava! Dvacetiletý syn nejvykutálenějšího obyvatele Přístavu, Radima Pátka. Martin Pátek je o něco hezčí a chytřejší kopie Radima. Jeho táta ho neviděl několik let, a tak není divu, že ho zpočátku ani nepoznal.

Obyvatele Zátoky zajímá jediné, bude to stejný zmetek jako jeho otec? Martin se zdá jako slušně vychovaný mladý muž, navíc student ČVUT, který se svý otcem nemá nic společného. Jeho příjezd však není jen tak. Martin potřebuje někde zaparkovat své auto, v kterém přespává. Překvapivě se Radim rozhodne mu místo za parkování a sprchu účtovat. A co na to všechno Milenka? To se dozvíte v pátek večer.

Podobné články

Tereza zkolabovala

Tereza má už od posledních dílů první série problém se svým šéfem, který ji nakládá čím dál tím více práce. Po stěhování do domu v Zátoce je navíc ještě více unavenější než předtím, ale kriminální případy, jež by měla jako soudkyně řešit, se na ní valí ještě rychleji než dříve. Tereza má všeho dost, je jí špatně už jen v případě, kdy o své práci mluví a její tělo už mele z posledního.

Není proto divu, že Petr Dvořák ji najde zhroucenou v obýváku v úzkostném stavu. Petr je nucen zavolat záchranku a Tereza po něm chce jediné. Nesmí nic říci jejímu Romanovi. Ale jak se příjezd ambulance dá utajit zrovna v Zátoce, kde každý vidí tomu druhému do talíře?

Drakovi přijedou kamarádi a Mili je v koncích

Adam Drak vzal práci v Přístavu o něco vážněji, ale když mu přijedou movití kamarádi, jeho snaha o práci zase rychle ustane. Jeho přátelé však očekávají od Přístavu poněkud luxusnější servis než jen ohřáté párky a guláš v meníčku. Přejí si steaky, pro které musí Roman speciálně dojet a Mili je musí připravit. Jenže Mili nemá s tak drahým masem zkušenosti a všechno zkazí.

Adam Drak už si na ní brousí zuby...

Přístav uvidíte na Primě každý pátek ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.