V Zátoce bude ralley! Kdo ukradl výhru?

V Přístavu se bude závodit. Jenže někdo ukradl výhru – několik tisíc korun. Kdo to byl? Všichni mají spadeno na Radima Pátka, ale byl to tentokrát on? Nový díl Přístavu uvidíte na Primě v pátek ve 20.15.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

V Přístavu uvidíte pořádné soupeření. Někdy však půjde i o život. Třeba ve chvíli, kdy se Romanovi porouchá motorka a s Johanou nabourají. Takový Radim Pátek riskuje úplně jinak. To by bylo, aby závodil jako normální občané Zátoky s automobilem (Radim šetří i tady), a tak přijel na kole v komunistické teplákovce. Samozřejmě se peněžité výhry nehodlá jen tak vzdát a rozhodne se ji získat za každou cenu. Fair play pro něj neexistuje...

Otec Marek Skála vyzvídá. Rozchází se Johana s Petrem?

Marek Skála se sice závodu neúčastní, ale podporuje všechny ostatní. Kromě toho zajel dohlédnout i na Johanu, která se na hausbótu už přes měsíc učí na zkoušky. Dozvěděl se od Terezy, že Johaně to ve vztahu s Petrem pořádně skřípe.

Rozhodl se nechodit kolem horké kaše a zeptat se Johany rovnou. Co plánuje se svým životem dál? Opustí Petra, s kterým už v podstatě nekomunikuje? Johana mu na to odpovídá dost překvapivě.

José se omlouvá Ivaně za orgie v Přístavu

Ivanka Braunová je na Josého pochopitelně stále naštvaná. Viděla jeho orgie s mladými holkami a José si je toho dobře vědom. Jenže mladá matka Markétky se s ním nechce bavit vůbec. A tak José nasadí donucovací prostředky a zakročí ve chvíli, kdy Ivanka nemůže utéct. Ivanka si tak bude muset vyslechnout jeho omluvu za to, co viděla...

Roman se rozhodl přijmout nabídku

Roman dostal v minulém dílu nabídku na to zplodit dítě se svou bývalou partnerkou, která momentálně žije se ženou. Jeho přítelkyně Tereza na jeho rozhodnutí však reagovala velice negativně. V podstatě utekla z Přístavu zpět do Prahy. Roman má špatné svědomí z obou rozhodnutí, jenže ženy se nevzdávají a přijíždějí do Přístavu znovu, aby zjistily, zda Roman bude otcem jejich dítěte. Přemluví ho?

Přístav uvidíte tento pátek ve 20.15 na Primě.

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na Primě PLAY

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.