Seriály a filmy

22. listopadu 2016 20:55

Petra Kloidová

V Zátoce se odehraje pořádné divadlo!

Jako by snad té zábavy v Zátoce nebylo málo. V Přístavu se chystá premiéra ženského divadelního spolku. A bude to opravdu pořádné drama a komedie v jednom. Co dalšího uvidíte v Přístavu už tento pátek ve 20.15 na Primě?

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

José a Ivanka spolu prožívají to nejkrásnější období zamilovaných. Lásku jako trám doplňuje fyzická touha ve dne i v noci a Ivanka trochu zanedbává péči o malou dceru Markétku. S Josém tráví veškerý volný čas v posteli a s flaškou vína. Tomu všemu se diví i Ivanky matky, která najde malou Markétku u vysypaného koše. Ivana nikde, až poté se ukáže, že byla s Josém v ložnici.

Lily se šíleně rozzuří a chce mladý pár trochu potrestat. Jejich vztahu nefandí ani Libuše Drozdová, která vždy tak trochu doufala, že její dcera Olga dostane rozum, vrátí se do Čech a k Josému. Jenže José je po dlouhé době zamilovaný.

Bublina praskla

Ouško přinesl výsledky expertízy o tom, zda je fotografie otce Krupičky a matky Radima podvrh. Novinář Drtina tuší, že Radim Pátek rozhodně není jeho bratrem a chce po něm testy DNA. Radim to odmítá. Pepa Krupička se dozvídá, že Radim zase podváděl a hodlá svému domnělému bratrovi upravit fyzicky obličej.

Johana má po škole, Anglie volá

Johana udělala svou poslední zkoušku na právnické fakultě a blíží se jí odjezd do Anglie, kam jede bez Petra. Petr však neví všechno o jejím výletě za moře. Johana se prořekne ve chvíli, kdy vidí Petra bravurně pinglovat.Budoucí právnička tvrdila Petrovi, že pojede do Anglie hlídat malé děti, což není pravda.

Johana se nakonec přizná, že místo au-pair bude dělat barmanku a číšnici v jednom klasickém britském baru. Chce okouzlit Angličany, a tak pilně trénuje umění obsluhovat. Co na to Petr?

Divadelní premiéra a šílené zkoušky

Divadelní premiéra na téma poezie Fráni Šrámky se blíží a nervozita kulminuje. Hádky se už dávno nedají spočítat na prstech jedné ruky. Mili samozřejmě trénuje i doma u žehlení a má takový dojem, že bude v celé Zátoce ta nejlepší herečka.

Premiéra nakonec skončí poněkud tragicky a muži ze Zátoky převezmou umělecké kormidlo. Máte se na co těšit.

Další Přístav uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě.

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.