Vanda Hybnerová zažije v Přístavu totální kolaps!

Kolaps z vyčerpání! Tahle scéna dala Vandě Hybnerové pořádně zabrat. V nejnovějším díle primáckého seriálu Přístav, kde hraje soudkyni Terezu Skálovou, se na blátivé cestě při pravidelném běhání zničehonic zhroutí. Scéna byla náročná jak pro štáb, tak pro Vandu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Jako soudkyně Tereza Skálová dostává čím dál tím víc práce. Jeden slabší kolaps už v minulosti zažila. Tehdy ji našel Petr Dvořák (Petr Lexa) a podařilo se jí selhání organismu dokonale utajit. Jenže teď tělo řeklo „dost“ podruhé a vyčerpání udeřilo v plné síle. Vanda přiznává, že si dopředu studovala detaily.

„Mně šlo o věrohodnost, aby to vypadalo dobře. Musela jsem si dokonce nastudovat, jak příznaky takového zhroucení vypadají. Kolaps z vyčerpání je jakási zástava dechu a hlavní příznak je, že se kroutí prsty do protilehlé polohy,“ prozradila Vanda.

Začíná boj o každou vteřinu a Tereza nakonec skončí v rukou záchranářů, kteří ji odvezou do nemocnice. Natáčení trvalo půl dne, a přestože nejdříve měla Vanda na zemi karimatku, skončila na zemi v bahně. Jak tohle dopadne?

„Terezu čeká zásadní rozhodnutí v životě. Zda kariéru soudkyně opustit, nebo ne. Jestli partnerský rodinný život, nebo kariéra. Myslím, že stejnou otázku řeší spousta žen,“ říká Vanda.

Čemu dá nakonec přednost? Uvidíte už v pátek ve 20.15 v Přístavu na Primě.

Přístav uvidíte na Primě každý pátek ve 20.15!

Uložit

Uložit

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.