Video: Alois zemřel!

Přístav – Kdo umřel?

V Zátoce se stane nešťastná událost! První umrtí v seriálu už muselo přijít. Proběhne v Zátoce smutek nad ztrátou oblíbeného starosty Špičky? A co na to rodina? Podívejte se, jak se celá nešťastná událost stala.

Alois Drozd, zemitý člověk, který nade vše miluje svoje králíky. Otec, jenž podporuje svoje děti, jak to jen jde. Manžel, který miluje svou manželku a ve svých letech se o ní dokáže stále ještě poprat. Alois byl hřejivou součástí celého Přístavu. Teď je všemu konec.

Když se totiž Marek vrací z tajného dostaveníčka s Krupicí u ní doma, před Přístavem stojí pohřební auto. Je mu jasné, že se něco děje. Ve dveřích už vidí naloženého Aloise Drozda v rakvi. Marek začne lamentovat, že za jeho smrt může on, protože Alois Přístavu vyskládal dřevo...

Všechno je naštestí jinak, ale to uvidíte v celé ukázce. A jako diváci se můžete těšit na vtipnou scénu, protože na partu z Přístavu nemá nikdo!

Přístav uvidíte už ve středu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky úmrtí mrtvola

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.