VIDEO: Antonio Panděras alias Pepa se topí!

Pondělní Přístav se bude sice nést v rytmu Španělska, Pepa se však připravuje na dovolenou v Itálii, kam pojede s Krupicí. Nikdo však netuší, že Pepa před Pavlínou tají jednu zásadní věc. A potřebuje pomoci od Marka.

Seriál Přístav můžete sledovat už v pondělí ve 20.15.

"Ty neumíš plavat a bydlíš u řeky," směje se Marek Pepovi, který ho přišel poprosit o pár lekcí plavání. Pepa totiž kurzy v plavání v mládí nestihl. Marek jako správný tělocvikář ho tedy vyzkouší v praxi – shodí Pepu do řeky, aniž by tušil, že se Pepa opravdu začne topit.

Zátokou se ihned roznese drb, který i samotnou Krupici poměrně znejistí. Marek Skála se měl pokusit zabít Pepu Krupičku. Celou akci samozřejmě viděl Radim Pátek a drb byl na světě. Radim je přesvědčený, že šlo o pokus o vraždu, ale Krupice to s Markem vyřídí jednou provždy.

Podívejte se na zábavnou scénu:

Přístav uvidíte na Primě už v pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.