VIDEO: To bylo o fous! Roman málem prozradil Tereze tajemství, které nesmí znát!

Žhářský útok se zoufalým koncem Pepy Krupičky dohnal Romana a Krupici do Prahy. Ta za ním jela do nemocnice. Roman se plný zážitků stavil u Terezy, aby ji všechno povyprávěl. Neuvědomil si však, že Tereza netuší zásadní věc. Proč Pepa zapaloval zrovna Přístav?

Za zapálení hospody Přístav může jednoznačně fakt, že si Pepa Krupička myslí, že za odchodem jehob ženy stojí Marek. Pepa si jiné vysvětlení zřejmě ještě dlouho nepřizná. A jeho zoufalstvím provoněný akt prozradil celé Zátoce, že Marek a Pavlína spolu něco mají. Tereza však stále nic netuší, přestože ji Roman už naznačil, že Marek si někoho v Zátoce "tak trochu" našel. Tereza je zamilovaná do Romana, a tak Marka momentálně příliš neřeší, dnes ji Roman však dal další indicie...

Ranní dobrodružství v Zátoce vyprávěl i Roman u Terezy v Praze, protože Krupici vezl do nemocnice za Pepou. Tereza všemu naslouchala, ale nějak ji ušlo, proč by zrovna Pepa zapaloval hospodu kvůli tomu, že Pavlína odešla. Roman si v momentu uvědomí, jak moc si naběhl a dělá hloupého. Přijde vycvičená soudkyně na to, že se celé drama v Zátoce stalo kvůli Markovi a Krupici?

Vylže se Roman z aférky Marka a Pavlíny, přijde na to Tereza? Podívejte se na středeční scénu z Přístavu!

Přístav uvidíte ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.