VIDEO: Co to má znamenat? Petr masíruje cizí holce prsa!

Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu Přístavu, který uvidíte ve 20.15 na Primě. Už úvodní obrázek je opravdu znepokojivý. Co to má znamenat?!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Vypadá to, že Petr už má dlouhé dva měsíce bez Johany pořádné roupy. Marek Skála přijíždí se třídou na kánoích do Přístavu a budou zde stanovat. Petra Dvořáka si všimne jeho bývalá spolužačka a rozhodne se ho sbalit, ačkoliv je upozorněna na to, že Petr už dlouho chodí s Johanou, která je momentálně v Anglii. Dívka se však rozhodně nevzdává, naopak, testuje Petrovi hranice, který je momentálně slaměným vdovcem.

A když dostane mladý muzikant nabídku, aby namazal dívce záda (a ostatní věci), rozhodně se nebrání.

Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního Přístavu už teď!

Musíme také podotknout, že to rozhodně nebude první a poslední problém Petra. Tereze znovu selže organismus, tentokrát je u toho sám Roman, který zavolá ambulaci. Od lékařů se dozvídá, že pro Terezu už jednou jeli...

Podívejte se na Přístav ve 20. 15 tento pátek na Primě!

Uložit

Uložit

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.