VIDEO: Co plánuje Milenka na španělský večer?

Na španělský večer, který uvidíte už dnes v Přístavu ve 20.15 se těší celá Zátoka. Hlavně ženy kostýmy pojaly vážně a těší se, jak předvést vlastní krásu. Co chystá Milenka?

Seriál Přístav můžete sledovat každé pondělí a středu ve 20.15. Šestý díl uvidíte už ve středu.

Milenka by byla ráda nejkrásnější obyvatelkou Zátoky, a tak nevynechá ani jednu příležitost, aby se mohla ukázat v tom nejlepším světle. Proto se také pořádně připravuje na španělský večírek v hospodě Přístav, který připravují Marek s Romanem. A José? Ten bude vařit španělské speciality.

Milenka si vypůjčila krásné šaty ve stylu flamenca a dokonce i kastaněty. Plánuje okouzlit celou hospodu. A my vám už teď můžeme prozradit, že to v hospodě opravdu rozjede. Ale co na sobě bude mít sokyně Krupice?

Radim už večírkem není tak nadšený, ale plánuje uhodit na Marka. Myslí si totiž, že viděl pokus o vraždu!

V pondělí uvidíte celý díl Přístavu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.