VIDEO: Co plánuje Milenka na španělský večer?

Na španělský večer, který uvidíte už dnes v Přístavu ve 20.15 se těší celá Zátoka. Hlavně ženy kostýmy pojaly vážně a těší se, jak předvést vlastní krásu. Co chystá Milenka?

Seriál Přístav můžete sledovat každé pondělí a středu ve 20.15. Šestý díl uvidíte už ve středu.

Milenka by byla ráda nejkrásnější obyvatelkou Zátoky, a tak nevynechá ani jednu příležitost, aby se mohla ukázat v tom nejlepším světle. Proto se také pořádně připravuje na španělský večírek v hospodě Přístav, který připravují Marek s Romanem. A José? Ten bude vařit španělské speciality.

Milenka si vypůjčila krásné šaty ve stylu flamenca a dokonce i kastaněty. Plánuje okouzlit celou hospodu. A my vám už teď můžeme prozradit, že to v hospodě opravdu rozjede. Ale co na sobě bude mít sokyně Krupice?

Radim už večírkem není tak nadšený, ale plánuje uhodit na Marka. Myslí si totiž, že viděl pokus o vraždu!

V pondělí uvidíte celý díl Přístavu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 7. 2024

Berani, daří se vám velmi dobře, ale dnes se možná budete cítit soustředěnější než kdy jindy. Cesta před vámi se zdá být jasná a dobře vymezená. Motivovaně očekáváte budoucnost. Možná uvažujete o dlouhé cestě do zahraničí nebo se možná vrátíte do školy, abyste získali vyšší vzdělání. Dnešní den je vhodný k tomu, abyste prozkoumali a dokončili své plány.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.