VIDEO: Co předcházelo nevěře Josého?

Přístav – José a Ivana

José je usvědčen z nevěry ještě předtím, než ji skutečně vykoná. Odejde na pár dní od rodiny, aby se zklidnily rozbouřené vody doma, ale zároveň musí vše vyřešit s Ivanou. Řešení krizové situace se však zvrtne. Podívejte se na středeční scénu z Přístavu.

Ivana má dokonce tak šílený nápad, že jde vysvětlit všechno rozzuřené Olze, která už by nejraději podepsala rozvodové papíry, jak moc je zklamaná Josém. Single matku Ivanu Braunovou tak považuje za "rozvracečku rodiny" a prvotřídní mrchu.

José během hádky s Olgou nechtěl nic vysvětlovat, protože skutečně nebylo co. Jedinou chybu, kterou udělal, bylo to, že Olze o jeho objektu malování nic neřekl. I když je pravda, že chyba se stala už možná ve výběru "uměleckého objektu", poněvadž Olga na Ivanu začala žárlit už po návratu z porodnice, kdy se dozvěděla, že starost o Klárku padla i na hlavu (pro ni) naprosto cizí ženy ze Zátoky.

José cítí potřebu se jít Ivaně za všechno omluvit, snaží se jí vysvětlit i to, že by měla na Míru poslat policii. Ta se všemu brání a zároveň dodává, že jí bylo s Josém během malování opravdu dobře.

Krizi manželství Josého však on sám rozhodně nezvládl. Podívejte se na celou scénu ze středečního dílu Přístavu.

Další díl Přístavu uvidíte už ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky nevěra obraz

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.