VIDEO: Co se děje s Romanem?

Roman se v 63. dílu zachová jako typický muž. Ti svoje bolesti a trápení totiž nejraději prožívají sami v sobě a nikomu nic neřeknou. Podívejte se na scénu z pátečního dílu Přístavu, který uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Problémy, které muži řeší akorát v sobě, vždy vyjdou na povrch jakoukoliv formou. U jinak veselého Romana je to nezvyklá skleslost, nechuť a potřeba samoty. Jenom Tereza Skálová, jeho partnerka, pozná, že se něco děje, ačkoliv ji Roman samozřejmě nic neřekl.

Několik dílů zpátky přiběhla Romanova matka do Přístavu s tím, že její manžel a Romanův otec má nejspíš milenku. Rozhodně něco tajil. Nakonec se bohužel ukáže, že sice něco tajil, ale rozhodně to nebyla nevěra. Romanův otec má nádor tlustého střeva. Roman je samozřejmě nešťastný a snaží se rodině co nejvíce pomáhat.

Tereza si všimne, že je posmutnělý, a tak pravdu z Romana doslova vydoluje. Roman se strašně bojí, co se bude s jeho otcem dít dál. Během celého dílu uvidíte i to, jak se Roman s celou věcí vyrovnává. Prozradíme vám dvě indicie: za prvé mu to příliš nejde, za druhé poprvé uvidíte Romana opravdu nepříjemného. Ale není se čemu divit.

Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě.

Podívejte se na upoutávku, co uvidíte dál v Přístavu?

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.