VIDEO: Další hádka o Josém bez Josého!

Ivana Braunová pomalu ale jistě plánuje svou svatbu s Mírou Šimáčkem. A Míra stále žárlí na Josého, i když mu Ivana vysvětlila vše, co mohla. Podívejte se na další hádku, která se týká charismatického malíře exkluzivně už teď.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Ivana se do svatby příliš nehrne, ale Míra Šimáček, otec její dcery Markétky, splnil všechno, co slíbil. Bere léky na svou agresivitu a impulzivní jednání a jak se zdá, zatím seká dobrotu jako správný partner. Jenže už na první pohled se Ivana do svazku příliš nehrne.

Momentálně pro sebe na svatbu shání svědkyni. Jediná žena, s kterou si rozumněla v Zátoce, byla Krupice. Ta emigrovala do Prahy a nechce se z ní hnout. Stejně jako nechce potkávat lidi z ní, proto svědčit u její svatby odmítla. Ivana neví, koho by požádala.

A Míra takový krok od kamarádky komentuje dost nehezky. V ten moment se Ivana naštve a zmíní jméno José. Oheň je na střeše.

Podívejte se na scénu, která pochází z 66. dílu Přístavu, jenž uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.

Co dalšího uvidíte v Přístavu?

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.