VIDEO: Dívčí válka v Přístavu. Jídlo létá vzduchem!

Co uvidíte ve středečním Přístavu na Primě? Třeba to, že některé ženy se nesnesou na dvaceti metrech čtverečních. Takové pnutí je i mezi Milenkou a Pavlínou Krupičkovou. Pnutí se vyhrotilo a vzduchem létá jídlo a urážky!

Milenka s Krupicí bojuje v Zátoce už od začátku. Vzpomínáte si na jejich scénu, kdy měla Krupice stejné šaty jako Milenka? Milenka manželce Pepy málem vyškrábala oči. Jenže Krupice je většinou, co se Milenky týče, nad věcí a nenechá se vyvést z míry. Do chvíle, kdy jí Milenka neřekne pravdu do očí. Nebo je to lež?

Krupice a Tereza v jednom Přístavu

Krupice se na chvíli vrátila za Markem do Přístavu a jeho dny začínají být o něco pozitivnější. Milenka v kuchyni nesnese Krupici ani ve chvíli, kdy si ona povídá v kuchyni s Radimem. Radim totiž Krupici vesele vypravuje, jak se po rozchodu daří Pepovi s jeho byznysem a ženami.

Milenka má však na rozchod Krupičkových daleko vyhrocenější názor. Tvrdí do očí Krupici, že udělala chybu a vyměnila dobrý sex za kvalitního manžela! To samozřejmě Krupici pořádně vytočí a už se neudrží.

Podívejte se na zábavnou scénu ze středečního Přístavu.

Co dalšího uvidíte v Přístavu?

To uvidíte už ve středu na Primě v Přístavu ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.