VIDEO: Jablko nepadlo daleko od stromu. Martin napálí tátu Pátka!

Přístav II (9) – Snídaně u Pátků

Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu už teď. Martin Pátek, syn Radima, se rozhodl dát svému otci pořádnou lekci. Ukazuje se, že Martin je ještě chytřejší, než se zdá. Otcovi dá pořádnou lekci!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Radim Pátek chce zase šetřit a rozhodně se neštítí šetřit ani na svém synovi, kterého v podstatě dvacet let neviděl. Martin Pátek svého otce poznává až ve chvíli, kdy za ním zajede do Zátoky s prosbou, aby u nich mohl přes léto parkovat se svým autem. Soužití s Mili a Radimem je v každém případě o dost náročnější, než si kdo umí představit.

Stravenky na snídani se Radimovi vymstily

Martin Pátek, mladý synátor Radima, se potatil. Radim Pátek je po celé Zátoce známý jako největší podvodník a vyžírka. Martin je ale o něco nonšalantnější a charismatičtější podvodníček, takže když na něj jeho otec chtěl aplikovat stravenky na snídani, zařídil se po svém. Martin stravenky na měsíc rozdal štamgastům z Přístavu, a tak Mili a Radima ráno čeká překvapení a početná návštěva dožadující se kus žvance.

Podobné články

Na co se můžete těšit tento pátek? Podívejte se na upoutávku!

Přístav uvidíte na Primě v pátek ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.