VIDEO: Jak je na tom Petr s jazykolamy?

V pátečním dílu Přístavu uvidíte i Petra Lexu ve své roli. Ten seriálový Petr má v nejbližší době další kolo pohovoru ve výběrovém řízení na moderátora rádia. A to bude problém, protože k roli moderátora potřebuje mluvit srozumitelně, což mu příliš nejde. Podívejte se na páteční scénu z Přístavu.

Petr po telefonátu, že postupuje do dalšího kola na pozici moderátor rádia, zase stagnuje a nijak se nepřipravuje. Přitom ví, že jeho slabá stánka je mluvený projev – mluví příliš rychle.

Johana s Lukášem ho přemlouvají k tomu, aby začal studovat fonologii a v mluvení se tak zlepšil. Podle Lukáše Petr polyká koncové hlásky. Johana si zase myslí, že Petr příliš drmolí.

Petr všem narážkám na jeho dokonalosti odolává tak, že se vždy urazí. Johana ho nakonec donutí, aby pořádně cvičil a domluví mu hodiny u operní pěvkyně Braunové v Zátoce.

Pokud by Petr vyhrál post moderátora v rádiu, bude to skvělá reklama i pro Petrovu hudební kariéru podle jeho managera Lukáše. Lukáš také tvrdí, že Petr je správný typ na moderátora a na tuto pozici by se hodil. Petr o tom však pochybuje a spoustu věcí nechává náhodě, což na něm Johana nemůže vystát.

Co uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě?

Podívejte se do galerie, kde vám prozradíme, proš se Mili opije:

Přístav uvidíte tento pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.