VIDEO: Jak to všechno je s Olgou a údajným milencem v Itálii?

Přístav uvidíte ve 20.15 na Primě. Konečně se rozsekne obrovský problém, který José řeší už několik měsíců. Jak to tedy bude s Olgou a Josém. José očeává šťastný konec, ale podnikatelka pracující v Itálii má jiné plány.

José se s jejich vztahem na dálku trápil několi měsíců. Olga si dokonce odvezla i jejich nejmladší dceru Klárku a José zůstal jako otec na mateřské dovolené. Poslední dny ho však zužovala frustrace stejně jako děti. Ty hodně rychle vytušily, že je se vztahem jejich rodičů něco v nepořádku.

Olga Drozdová na statku u svých rodičů působí jako dokonalé zjevení. Nikdo nečekal, že se vrátí z Itálie a pro celou rodinu to mělo být příjemné převapení. Děti jsou šťastné jako blechy a rodiče Olgy jsou rádi, že se Olga rozhodla zachránit manželství. Olga má pro celou rodinu velké oznámení.

To oznámení špatně nese hlavně José, který se po obrovské hádce s Olgou rozhodne s dětmi odjet neznámo kam. Olga s rodiči vůbec netuší, kam José děti "unesl." Podnikatelka se musí dokonce ptáti známých v Zátoce, zda neví, kam by mohl José odejít. Proběhne i rozhovor s Ivanou Braunovou. Myslí si Olga, že se José přestěhoval za ní? Kde se skutečně nachází José s dětmi, to se dozvíte již v pátek.

VŠECHNY DÍLY NŮŽETE SHLÉDNOUT ONLINE, NAJDETE NA PRIMA PLAY

Přístav uvidíte už v páte ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.