VIDEO: Jak to všechno je s Olgou a údajným milencem v Itálii?

Přístav uvidíte ve 20.15 na Primě. Konečně se rozsekne obrovský problém, který José řeší už několik měsíců. Jak to tedy bude s Olgou a Josém. José očeává šťastný konec, ale podnikatelka pracující v Itálii má jiné plány.

José se s jejich vztahem na dálku trápil několi měsíců. Olga si dokonce odvezla i jejich nejmladší dceru Klárku a José zůstal jako otec na mateřské dovolené. Poslední dny ho však zužovala frustrace stejně jako děti. Ty hodně rychle vytušily, že je se vztahem jejich rodičů něco v nepořádku.

Olga Drozdová na statku u svých rodičů působí jako dokonalé zjevení. Nikdo nečekal, že se vrátí z Itálie a pro celou rodinu to mělo být příjemné převapení. Děti jsou šťastné jako blechy a rodiče Olgy jsou rádi, že se Olga rozhodla zachránit manželství. Olga má pro celou rodinu velké oznámení.

To oznámení špatně nese hlavně José, který se po obrovské hádce s Olgou rozhodne s dětmi odjet neznámo kam. Olga s rodiči vůbec netuší, kam José děti "unesl." Podnikatelka se musí dokonce ptáti známých v Zátoce, zda neví, kam by mohl José odejít. Proběhne i rozhovor s Ivanou Braunovou. Myslí si Olga, že se José přestěhoval za ní? Kde se skutečně nachází José s dětmi, to se dozvíte již v pátek.

VŠECHNY DÍLY NŮŽETE SHLÉDNOUT ONLINE, NAJDETE NA PRIMA PLAY

Přístav uvidíte už v páte ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 6. 2024

Připomeňte svým blízkým, jak moc pro vás dnes znamenají, Berani. Slova mají obzvlášť velkou sílu. Neberte je na lehkou váhu. Buďte ohleduplní k tomu, jak se k druhým chováte. Snažte se zachovat klid a mír. Není dobré k někomu chovat zášť nebo v sobě nosit nenávist. Dobré vychování a upravený vzhled jsou klíčovými prvky tohoto dne.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.