VIDEO: José najde Terezu s Markem v jedné posteli

Romeo odjel do Itálie za Olgou fotit svatební šaty. Terezu nechal samotnou v náručí jejího exmanžela Marka Skály. Ty dva se konečně uklidnili a strávili spolu večer a ten se protáhl do rána. Co to znamená? Podívejte se na ukázku ze středečního dílu!

Neplánovaný večírek exmanželů Terezy a Marka se poněkud zvrhl, ale úplně jiným způsobem, než by kohokoliv mohlo napadnout. O touhu vůbec nešlo. Tereza se dozví, jakou roli hraje v životě Romea Olga Drozdová. Romeo se svou bývalou velkou láskou tráví čtrnáct dní v italských Benátkách prací.

Tereza má strach a je zklamaná z toho, že ji Roman nic o jeho důležité historii neprozradil. Dozvěděla se vše omylem od Marka. Je smutná, a tak dojde večer za Markem do jeho pokoje. Marek jí nabídne, aby u něj přespala. Naprosto přátelsky.

A proč do pokoje Marka ráno vtrhne José?

Podívejte se na středeční scénu.

Přístav uvidíte na Primě ve středu ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.