Video: Jsem v p..., říká Marek o vztahu s Krupicí

To ale není žádná novinka, odpovídá mu lakonicky jeho bývalá žena. Marek Skála se stále nemůže vyhrabat z osobních problémů. Vše se mu s Krupicí zkomplikovalo. Co mu poradí Tereza?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Na Marka se zase poslední dobou všechno sesypalo. Může za to odchod Krupice, která byla nespokojená a nešťastná ve chvíli, kdy se z nouze musela vrátit do Zátoky, protože se jí v Praze nepovedl byznys.

Od té doby to s jejich vztahem šlo jen z kopce, Marek neřekl a neudělal nic dobře a Pavlína byla jenom podrážděná. Když si sbalila kufry a odjela zpět do Prahy, věděl, že je zle.

Svatby Milenky a Radima se neúčastní a raději se utápí ve smutku ve svém pokoji. Tereza ho jde zkontrolovat, ale dozvídá se, že všechno v jeho životě je špatně.

Marek se minulý díl znovu opil jak zákon káže. Nedokáže pochopit, proč by Krupice nechtěla být s ním v Přístavu. Ta se ale několik let pokoušela od svého manžela a života v Zátoce utéci co nejdále.

Podívejte se na scénu z pátečního dílu Přístavu, který uvidíte už ve 20.15 na Primě.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.