VIDEO: Krupice jde vše říct Pepovi, do situace vstoupí Marek

Přístav- Řekne to Krupice?

Jedno velké téma středečního Přístavu? Rozhodně to bude o odvaze změnit život. Krupice se tak rozhodla a v ten moment před hotovu věc hodlá postavit i zamilovaného Pepu. Jenže celou situaci naruší Marek Skála.

Marek požádá Krupici, aby manželství s Pepou už konečně ukončila, nedokáže totiž snášet neustále lhaní Pepovi a jakékoliv předstírání. Krupice čeká na správnou chvíli, ale ta stále nepřichází, protože Pepa se vrací domů pozdě a mírně opilý z Přístavu.

V konečný moment se Krupice osmělí a chystá se to sdělit Pepovi, který pro ni zrovna připravuje večeři, plánuje jejich společnou budoucnost a vybírá dlaždičky do jejich nového domu. Krupice se nadechuje, aby konečně řekla, co měla tak dlouho na srdci, když v tom přichází Marek, který se chce ujmout celé situace. Je to ale správně? A řekne nakonec všechno Pepovi?

Jaká bude Pepova reakce? Podívejte se na scénu z Přístavu!

Marek plánuje další útěk?

Markovi je jasné, že s Krupicí v Zátoce zůstat nemůžou. Má k tomu hned několik důvodů. Krupice do Zátoky nepatří a už od začátku chtěla pryč. Byla ochotná odejít i sama. Zároveň je Markovi jasné, že až se jejich milostná aféra provalí, tak mu to dají místní pořádně sežrat. Nejrozumnější se pro něj jeví útěk zpět do Prahy. Ale stojí to opravdu za to, odcházet zpět do místa, odkud před půlrokem utíkal. A co na to Roman, který by v byznysu samotný nemohl pokračovat. Nechá Marek Romana napospas osudu a opustí kvůli Krupici Přístav?

Sledujte na Primě ve středu ve 20.15 další díl Přístavu!

Sdílejte článek
Štítky útěk

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.