Seriály a filmy

16. listopadu 2015 09:57

Petra Kloidová

VIDEO: Krupice se konečně ozvala. Jak?

Přístav – Krupice napsala

Pepa je už nějaký ten pátek slaměným vdovcem, protože ho jeho Pavlínka opustila. On netuší kde je. Na zprávy a telefonáty Krupice neodpovídala až dotěď. A jak se s Pepou spojila? Podívejte se na scénu pondělního dílu Přístavu!

V Přístavu kvůli konci sezony "chcípl pes" a jediným pořádným zákazníkem se stal osamělý Pepa Krupička, jenž je bez své Pavlínky vysloveně jako bez ruky. Proto se stále drží v Přístavu, kde je dostatek uvařeného jídla a pití. Když se mu Pavlínka konečně ozve strohou SMS, jež říká pouze "ok", je u vytržení a začne ve poloprázdněné hospodě oslavovat.

Roman s Terezou se ho následně pokoušejí dostat domů, kam je Pepa pozve na lahvinku něčeho ostřejšího. Z Terezy okamžitě opadne stres a Roman se chystá na akci. Oba dva zavzpomínají na své vysokoškolské studie, kdy pařili jako o život. A ten, kdo během párty usnul, to odnesl nejvíce. Ani Pepa se této roli tak úplně nevyhnul.

Roman chce Terezu zlanařit k malému porušení zákona, ale drsná paní soudkyně se ve Skálové ihned probudí. Roman jen zírá.

Podívejte se na pondělní scénu, kterou uvidíte už dnes na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.