VIDEO: Krupice sice odchází z Přístavu, ale i tak se zasmějete!

Život je třeba brát s humorem. O tom něco ví nejen Milenka Hrdá, která se snaží zjistit, co se mezi Markem a Krupicí stalo. Krupice si totiž sbalila kufry a odchází. Je to konec? Podívejte se na vtipné video.

59. díl Přístavu jste mohli vidět, že Krupice má Zátoky zase plné zuby. Její podnikání v Praze se hodně nevyvedlo a Pavlína je celá frustrovaná. Postavičky Zátoky jí také příliš nepomáhají, zatímco se jí Tereza snaží jemně radit, Milena Hrdá s ní bojuje skoro na každém kroku.

Krupice zkrátka dál trpí v Zátoce jako obyčejná kadeřnice v provizorním kadeřnictví v Přístavu. Její exmanžel jí stále posílá zákaznice. Krupice je frustrovaná a vztek si vybíjí na Markovi, který ji chce přimět, aby si užívala a měla radost i z takových dnů. Když Marek pošle Krupici za další "klientkou", z které se vyvrbí pudl s katastrofálním sestřihem, Krupice se urazí, sbalí se a odjíždí do Prahy.

Marek se kvůli jejich hádkám znovu opije, jak zákon káže. Chce následovat Krupici, ale není to tak lehké.

Přístav uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.