VIDEO: Má Olga tajného milence v Itálii? Podívejte se a rozhodněte!

Páteční Přístav možná odhalí důvod, proč se Olga Drozdová z italských Benátek domů příliš nehrne. Josému se však jeho samota začíná čím dál tím víc zajídat. Drozdovi během skypování s Olgou přijdou na to, že vedle Olgy stojí jakýsi Ital...Podívejte se na scénu z pátečního Přístavu.

Přístav uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě. Zatímco celá Zátoka řeší, jak donutit Radima Pátka k tomu, aby Milence Hrdé, dlouholeté družce, konečně kývl na svatbu, Josého čekají těžké chvilky. Zatímco sleduje zamilované páry jako je Marek s Krupicí či Romana s Terezou, on je stále sám jako kůl v plotě. Jeho manželka Olga pracuje v italských Benátek.

Během telefonického rozhovoru se Olga nechá slyšet, že se jí velice stýská po dětech. O jejím manželovi se nezmíní vůbec. Olga odjížděla s tím, že pauza jim ve vztahu jenom prospěje, ale vypadá to, že je odděluje ještě více.

Nový muž v životě Olgy?

José jako slaměný vdovec vychovává dvojčata v Přístavu stále sám. Děti v hospodě, kde José částečně pracuje, dokonce píšou úkoly, což se nelíbí babičce. Libuše Drozdová má na výchovu Josého vlastní názor. José v radosti, že budou mít na stole zvěřinu, zavolá Olze do Itálie, aby přijela i s jejich roční dcerou. Olga odmítá a nechce slíbit ani bližší datum příjezdu. José pojme podezření, že Olga si v Itálii někoho našla. Ptá se Romana, ale ten prý nic netuší.

Takové podezření pojmou i její rodiče. Během skypování totiž Olga předává roční dceru "italskému kamarádovi". Našla si Olga během své manželské krize nového přítele?

Podívejte se na scénu. Co si o tom všem myslíte? Hlasujte!

Co uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě?

Podívejte se do galerie, kde vám prozradíme, proš se Mili opije:

Přístav uvidíte tento pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky Ital

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.