Seriály a filmy

15. listopadu 2016 21:55

Petra Kloidová

VIDEO: Malá Linda poučuje Jonáše o správné četnosti sexu ve vztahu

Dnešní děti toho vědí o dost více než my v jejich věku. Doba postupuje, zatímco my stárneme a dnešním standardům už nestačíme. Tak se cítí dr. Jonáš, jenž má problémy s potencí a ještě k tomu mu radí jeho vlastní jedenáctiletá dcera! Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Ani bývalý seladon jako je dr. Jonáš nemládne. Do jeho života se začaly vkrádat negativa stárnutí. Třeba to, jež brání milostnému životu s jeho přítelkyní Arletou. A Jonáš se s tím rozhodl bojovat! Ale zatím je pro smích i své vlastní dceři.

Jógou proti sexu

Dr. Jonáš šel do sebe a rozhodl se zlepšit svou fyzičku cvičením jógy. Pravidelné cvičení ho v jeho věku ovšem zmáhá více, než by si přál. Sexuální život Arlety a Jonáše poněkud zaostává a do role toho, koho "bolí hlava", se momentálně dostává právě Jonáš.

To všechno poslouchá jeho dcera Linda, která, jak se brzy ukáže, ve svém věku dohlíží na zdravý sexuální vztah svých opatrovníků. Zároveň přichází s vítkou, že Krupičkovi to prý dělají každý den! To samozřejmě dr. Jonáše uráží a rozhodne se na narozeniny Arlety konat...

Přístav uvidíte na Primě už ve 20.15 tento pátek!

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.