Video: Manažerka Josého viditelně nemá jen profesionální úmysly!

Sympatická manažerka Braunové, Josého Pivody a nově i jeho syna, nemá s pohledným malířem nejspíš jen profesionální úmysly. Nahrává jí i fakt, že jeho manželka se vztahu s Josém vzdala a odjela do Itálie.

Manažerka Sylva dokonce mluví o tom, že Olga "opustila rodinu", což se přihlížející Libuši Drozdové, mamince Olgy, rozhodně nelíbí. Libuše Sylvu sleduje a vše je jí jasné. Manažerka z Prahy si brousí zuby na opuštěného slaměného vdovce Josého. Zatímco přítomný Alois si samozřejmě žádného "vrkání" nevšiml...

Sylva si určitě všimla toho, že José s Olgou žili poslední dobou odděleně. José se do Špičky nastěhoval zpět až ve chvíli, kdy Olga s malou Klárkou odjížděla na půl roku do Itále na pracovní stáž. Večeře u Drozdových má tak bez Olgy poněkud dramatický ráz.

Sylva nesympatie Libuše rychle vycítí a vyklízí pole, Josému však nadhodí intimní nabídku, nad kterou se zamyslí i sám malíř.

Podívejte se na video.

Přístav uvidíte v pondělí na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.