Video: Manažerka Josého viditelně nemá jen profesionální úmysly!

Sympatická manažerka Braunové, Josého Pivody a nově i jeho syna, nemá s pohledným malířem nejspíš jen profesionální úmysly. Nahrává jí i fakt, že jeho manželka se vztahu s Josém vzdala a odjela do Itálie.

Manažerka Sylva dokonce mluví o tom, že Olga "opustila rodinu", což se přihlížející Libuši Drozdové, mamince Olgy, rozhodně nelíbí. Libuše Sylvu sleduje a vše je jí jasné. Manažerka z Prahy si brousí zuby na opuštěného slaměného vdovce Josého. Zatímco přítomný Alois si samozřejmě žádného "vrkání" nevšiml...

Sylva si určitě všimla toho, že José s Olgou žili poslední dobou odděleně. José se do Špičky nastěhoval zpět až ve chvíli, kdy Olga s malou Klárkou odjížděla na půl roku do Itále na pracovní stáž. Večeře u Drozdových má tak bez Olgy poněkud dramatický ráz.

Sylva nesympatie Libuše rychle vycítí a vyklízí pole, Josému však nadhodí intimní nabídku, nad kterou se zamyslí i sám malíř.

Podívejte se na video.

Přístav uvidíte v pondělí na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.