VIDEO: Marek chce utéct ze Zátoky, Roman ho málem zabije!

Přístav – hádka Romana s Markem

Marek je po pondělní noci s Krupicí rozhodnutý obrátit svůj vlastní život naruby. Je mu jasné, že pokud bude chtít být s Krupicí, bude muset opustit Zátoku. A když to řekne Romanovi, strhne se hotové peklo. Podívejte se na ukázku ze středečního dílu Přístavu.

Až Krupice oznámí svému manželovi Pepovi, že ho opouští kvůli majiteli Přístavu, nastane hotové peklo. To ví oba milenci a s katastrofou na poli vzájemných vztahů počítají.

Markovi je jasné, že s Krupicí v Zátoce zůstat nemůžou. Krupice do Zátoky nepatří a už od začátku chtěla pryč. Byla ochotná odejít i sama. Zároveň je Markovi jasné, že až se jejich milostná aféra provalí, tak mu to dají místní pořádně sežrat. Nejrozumnější se pro něj jeví útěk zpět do Prahy.

A co Roman?

Ale stojí to opravdu za to, odcházet zpět z místa, odkud před půlrokem utíkal. A co na to Roman, který by v bysnysu samotný nemohl pokračovat. Nechá Marek Romana napospas osudu a opustí kvůli Krupici Přístav?

Roman má na jeho konání jednoznačný názor. Jejich výbušnou hádku můžete vidět už teď v ukázce.

Sledujte na Primě ve středu ve 20.15 další díl Přístavu!

Sdílejte článek
Štítky milenci útěk

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.