Video: Marek je obětí mladé lolitky. Podlehne při lechtivém svádění?

Noční večírek, kde se tančilo tělo na tělo, se rozprostřel do různých zakoutí Přístavu. Zatímco Roman odchází s párem dívek do svého pokoje, Marek osaměl s dvacetiletou blondýnou na hausbótu. Ta se rozhodla padesátiletého majitele Přístavu svést.

Seriál Přístav můžete sledovat každé pondělí a středu ve 20.15. Šestý díl uvidíte už ve středu.

"Trapná situace je to, co jsem vám chtěl říct už v hospodě. Moje dcera je zhruba stejně tak stará jako vy. Kdyby mezi námi mělo k něčemu dojít, pokud byste samozřejmě chtěla..." říká varovně padesátiletý Marek Skála mladé Beátě, která ho větu nenechá ani dokončit.

Marek se nikdy necítil starší než v momentě, kdy po něm jedné obyčejné letní noci zatouží dvacetiletá studentka, která nemá co ztratit. Jenže měl by Marek podlehnout mladé lolitce, když na něj v Praze čeká stále ještě zamilovaná manželka Tereza? Na druhou stranu, proč odolávat krásnému ženskému tělu, když je jeho manželství už dávno v troskách?

To jsou všechno otázky, které Markovi běhají hlavou. Do chvíle, dokud ze sebe Beáta vyzývavě neodhodí ručník. Kde jsou Markovy myšlenky teď? Odolá Beátě?

Podívejte se na scénu ze středečního dílu Přístavu:

Ve středu uvidíte celý díl Přístavu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.