VIDEO: Marek se konečně objevil. S Petrem ale mluvit nechce

Marka Skálu už diváci postrádají dva díly. Marek se konečně objevil, ale je dost záhadný. Proč nechce mluvit s Petrem, ale shání Johanu? Podívejte se na páteční díl v Přístavu ve 20.15!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Marek je stále nezvěstný a Roman Mareš ho už úplně odepsal.

O Markovi nikdo nic netuší od doby, kdy se "nenápadně" sbalil a odjel z Přístavu za Krupicí. Nebere telefony a neodpovídá na zprávy. Romana Mareše nechal ve štychu s celým Přístavem. Za Marka teď profesionálně zaskakuje José Pivoda. Tomu se daří lépe, přestože ztratil kvůli své manželce Olze celou rodinu. Olga si odvezla všechny tři děti do Itálie, kde chce žít nastálo se svým novým partnerem.

Marek se objevil v bytě Skálových

Marek se náhle objevuje v pražském bytě a chce mluvit s Johanou. Doma je pouze Petr. Marek se tváří tajemně a nechce s nikým jiným mluvit. Johana je ale ve škole a teprve doma zjistí, že má od táty osm nepřijatých hovorů. Marek jí viditelně chce urputně něco říci. A bude to nejspíš hodně tajné, když se neozývá ani své bývalé ženě.

Podívejte se na upoutávku, co uvidíte dál v Přístavu?

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.