Seriály a filmy

20. listopadu 2015 09:58

Petra Kloidová

VIDEO: Marek se ptá na nevěru Terezy

Přístav – Vadila by nevěra?

Pondělní Přístav bude ve znamení Markovo procitnutí. Náhle mu dojde, že nemůže sázet na stálý cit své manželky Terezy. Někdo mu totiž může lézt do zelí a ten někdo je jeho nejlepší kamarád Roman. Podívejte se na scénu z pondělního dílu

O nočním výletě na hausbótu Terezy a Romana Marek nic nevěděl. Je mu jasné odkud vítr vane a začne pořádně pěnit, ale až v momentě, kdy se vysmátá Tereza společně s Romanem vrací to ráno do Přístavu. Takovou Terezu už Marek dlouho nezná. Podařilo se Romanovi to, o co se vsadil s Markem? Že dokáže udělat z upjaté Terezy ženu, která si umí užívat života?

Tuto sázku Marek tak trochu nedomyslel. Romanovi se začalo dařit na všech frontách. Terezu v Praze dokonce políbil a je naprosto jasné, že ani Romanovo kouzlo osobnosti působí i na Terezu. Markovi začíná docházet, že jejich manželský problém je daleko větší, než si myslel. Zdá se mu, že Tereza se do Romana opravdu zamilovává.

Jako despotický manžel se jde zeptat Terezy, co to má všechno znamenat. A Tereza mu jeho dřívější chování, kdy ji v Praze opustil, dává pěkně sežrat.

Podívejte se na ukázku.

Sdílejte článek
Štítky sázka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.