Seriály a filmy

10. listopadu 2016 12:00

Petra Kloidová

VIDEO: Mezi Ivanou a Josém by se dala atmosféra krájet!

78. díl Přístavu, který uvidíte v pátek večer ve 20.15 na Primě, bude dost zásadní pro dvojici přátel single matky Ivanky Braunové a single otce Josého Pivodu. José se chce stěhovat do Prahy, ale Ivana mu nabídne jiné řešení, které je nakonec dá dohromady.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Neprozradíme nic nového, pokud jste viděli upoutávku, jež běží v televizi. José s Ivanou si dají pusu. Ale jak k tomu dojde?

José si chce v Praze najít práci a hlavně změnit prostředí. Ivanka ho uslyší a impulzivně mu navrhne, že by mohl bydlet u ní v podnájmu. José zpočátku odmítne, ale na otázku proč, nemá odpověď. Zkrátka cítí, že to není správné. Všichni v Zátoce také tuší, co mezi nimi je, stejně jako oni sami.

Jenže to vypadá, že Ivančiny modré oči ho přesvědčí. Oba dva tuší, že to bude velký krok v rámci jejich přátelství, jež se leckdy překlápí do sekce "vztahy". Při stěhování Josého do chaty Ivanky by se dala napjatá atmosféra krájet. Kdy se ti dva dají konečně dohromady?

Přístav uvidíte ve 20.15 na Primě, ale nejdříve se podívejte i na tuto exkluzivní ukázku:

Přístav uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě.

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

Sdílejte článek
Štítky seriál zábava scény

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.