VIDEO: Milenka je už manželkou!

Mili se konečně splnil sen a stala se manželkou svého přítele Romana Pátka. Když schází ze svého svatebního pokoje, má se svým zaměstnavatelem opravdu hodně zajímavý rozhovor.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Přístav uvidíte již tento pátek ve 20.15 a máte se na co těšit. Končí veselící se období, začínají kocoviny a vystřízlivění. Přístav si však udrží stále svůj humor. Milenka je šťastnou nevěstou, která má další plány do života. Svoje sny má i Radim Pátek, který se bude snažit zajistit své manželce lepší budoucnost. O tom ale až později.

Ve scéně z pátečního dílu Přístavu uvidíte, jak šťastná je Milenka, kdy si konečně může říkat "manželka". To samozřejmě požaduje nejen po svém okolí, ale hlavně po Radimovi, jenž ji tak odmítá říkat. Ona ho však tomu naučí.

Radim pro změnbu odmítá zaplatit plnou cenu svatby, která činí krásných devět tisíc korun. Romanovi dá pouhých pět tisíc s tím, že zbylé čtyři tisíce si Mali odpracuje na místě.

Co dalšího uvidíte v Přístavu? José přijíždí z Itálie

José se vrací z Itálie, aby oznámil okolí, že jeho dosavadní život končí. S Olgou bohužel hádku o děti prohrál, děti chtěly zůstat s maminkou. José se tedy vrací do Čech jako úplně někdo jiný...

Podívejte se na upoutávku Přístavu:

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek
Štítky návrat rozhovor Itálie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.