VIDEO: Milenka paroduje Agátu Prachařovou! A chce fotky od Vany

Milenka je nadšením bez sebe, konečně dostala svou šanci - bude dělat modelku během profesionálního focení s Pepou. Jeho rozhovor se totiž objeví v oblíbeném ženském časopisu.

Milenka jde novinu oznámit svému milému, jenž momentálně něco doma opravuje. Můžete se těšit na další netypický rozhovor dvou velice netypických individualit.

"Budu v moc dobrým časopisu a třeba si mě všimne ten slavnej fotograf, ten Vana," vysvětluje Milenka žárlivému Pátkovi a naráží tak na slavného fotografa, který před lety prorazil v zahraničí. Ten ji rozhodně nenechá jen tak bez dohledu, aby mu Milenku nikdo "neukradl".

Milenka si maluje svou úspěšnou budoucnost modelky. "Založím si svojí agenturu Milena models a budu prodávat ty čepice," sní Milena s odkazem na Agátu Prachařovou a její Agáta models. Agáta je totiž žena podnikavá a vedle modelingové kariéry a modelingové agentury také navrhuje oblečení, které prodává na internetu.

Kateřina Kaira Hrachovcová se tak krásně trefila svým komentářem ve scénáři do českého showbyznysu.

Přístav uvidíte ve 20.15 na Primě už v pondělí!

Co uvidíte v pondělím Přístavu dál? V článku najdete i upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.