VIDEO: Milenka paroduje Agátu Prachařovou! A chce fotky od Vany

Milenka je nadšením bez sebe, konečně dostala svou šanci - bude dělat modelku během profesionálního focení s Pepou. Jeho rozhovor se totiž objeví v oblíbeném ženském časopisu.

Milenka jde novinu oznámit svému milému, jenž momentálně něco doma opravuje. Můžete se těšit na další netypický rozhovor dvou velice netypických individualit.

"Budu v moc dobrým časopisu a třeba si mě všimne ten slavnej fotograf, ten Vana," vysvětluje Milenka žárlivému Pátkovi a naráží tak na slavného fotografa, který před lety prorazil v zahraničí. Ten ji rozhodně nenechá jen tak bez dohledu, aby mu Milenku nikdo "neukradl".

Milenka si maluje svou úspěšnou budoucnost modelky. "Založím si svojí agenturu Milena models a budu prodávat ty čepice," sní Milena s odkazem na Agátu Prachařovou a její Agáta models. Agáta je totiž žena podnikavá a vedle modelingové kariéry a modelingové agentury také navrhuje oblečení, které prodává na internetu.

Kateřina Kaira Hrachovcová se tak krásně trefila svým komentářem ve scénáři do českého showbyznysu.

Přístav uvidíte ve 20.15 na Primě už v pondělí!

Co uvidíte v pondělím Přístavu dál? V článku najdete i upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.