VIDEO: Milenka se vzepřela Radimovi při jeho vyšetřování!

Milenka minulý pátek požádala Radima o ruku. Marně. Radim odmítl, Mili má oči pro pláč a ještě je vlastním přítelem vyšetřovná, kde vzala peníze na snubní prstýnky. Teď však ukázala drápky! Podívejte se na video z pátečního dílu Přístavu, jenž uvidíte ve 20.15 na Primě!

Když je žena odmítnuta, pochopí, že je konečně na čase ukázat drápky a postrašit tak muže, aby dokázala, že si nenechá všechno líbit. Nic jako odmítnutí zásnub po několikaletém vztahu není víc urážející.

I tohle pochopila během času v Přístavu Milenka Hrdá, která už zkrátka nechtěla být milenkou. Rozhodla se vzít osud do vlastních rukou a požádat Radima o jeho drahocenou ručku. Setkala se však se skandálním odmítnutím.

Radima však zaujalo, kde vzala 15 000 na snubní prstýnky? Milenka si je vypůjčila z jeho skrýše, aby mohla splnit svůj jasný plán. Pátek jí nic nedaruje a rozhodne se si na ni posvítit! A to vysloveně! Jenže ani Milenka už po odmítnutí není tou slečnou, která by sebou nechala manipulovat.

Radimovi ukáže, zač je toho loket!

Podívejte se na scénu z pátečního dílu.

Přístav uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě.

Co uvidíte v Přístavu ve 20.15 na Primě už tento pátek? Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.