Seriály a filmy

27. listopadu 2015 09:07

Petra Kloidová

VIDEO: Milenka v Pepovi zaseje zrnko nejistoty.

Přístav – Milenka s Pepou

Pepa koupil pro Krupici dům za Prahou. Krupice mít asi radost nebude, ale Pepa je nadšený a chce to oslavit i s Milenkou. Ta mu však dá do hlavy brouka. Uvědomuje si Pepa, že si ho Krupice vůbec neváží?

Krupice je stále u moře, a z Pepy je tak slaměný vdovec. Milenka mu však nasadí brouka do hlavy. Pepa přichází do Přístavu oslavit koupi nového domu. To mu sice Pavlína zakázala, ale on jí chce zkrátka udělat radost a vychovat v něm jejich společné děti. Tak si to alespoň krátkozrace plánuje.

Pepa stráví noc u Milenky

Milenka mu však řekne, že kdyby ona měla takového chlapa, který se o ni postará a dokáže peníze vydělat, že by se k němu chovala rozhodně lépe než Krupice. Pepa si to vezme osobně a urazí ho to. Večer se k osamocené Milence (Radim má noční službu) vrátí a ptá se jí na to znovu. Pepa u Milenky stráví noc, což vyvolá poprask.

Podívejte se na celou scénu.

Co uvidíte v pondělním Přístavu:

Další díl Přístavu uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky nový dům

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.