Seriály a filmy

27. listopadu 2015 09:07

Petra Kloidová

VIDEO: Milenka v Pepovi zaseje zrnko nejistoty.

Přístav – Milenka s Pepou

Pepa koupil pro Krupici dům za Prahou. Krupice mít asi radost nebude, ale Pepa je nadšený a chce to oslavit i s Milenkou. Ta mu však dá do hlavy brouka. Uvědomuje si Pepa, že si ho Krupice vůbec neváží?

Krupice je stále u moře, a z Pepy je tak slaměný vdovec. Milenka mu však nasadí brouka do hlavy. Pepa přichází do Přístavu oslavit koupi nového domu. To mu sice Pavlína zakázala, ale on jí chce zkrátka udělat radost a vychovat v něm jejich společné děti. Tak si to alespoň krátkozrace plánuje.

Pepa stráví noc u Milenky

Milenka mu však řekne, že kdyby ona měla takového chlapa, který se o ni postará a dokáže peníze vydělat, že by se k němu chovala rozhodně lépe než Krupice. Pepa si to vezme osobně a urazí ho to. Večer se k osamocené Milence (Radim má noční službu) vrátí a ptá se jí na to znovu. Pepa u Milenky stráví noc, což vyvolá poprask.

Podívejte se na celou scénu.

Podobné články

Co uvidíte v pondělním Přístavu:

Další díl Přístavu uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky nový dům

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.