VIDEO: Milenka vyhrožuje rozchodem Pátkovi!

Milenka je z celé situace na prášky. Radim s ní v podstatě nemluví, protože je stále uražený, že ho Mili požádala o ruku. A dokonce za ní přijde do práce, aby ji oznámil dobrou a špatnou zprávu. V ten moment se Milenka neudrží a začne jednat. Podívejte se na páteční scénu Přístavu.

Radim přichází do Přístavu poté, co Mili srazilo auto nové postavy Jany Koblížkové, ale to zatím ještě netuší. Má pro ni po jejich společné konverzaci, kdy se Milenka rozplakala, dvě zprávy. Samozřejmě dobrou a špatnou.

První je ta, že Míra Šimáček, kterému by se prstýnky hodily na budoucí svatbu s jeho Ivanou, je momentálně telefonicky nedostupný. Druhá zpráva je ta, že klenotnictví si od Pátka prsteny vezme zpět. To Milenka už zkrátka nevydýchá a rozhodne se do jejich vztahu zanést jasná pravidla. Pokud Radim prstýnky vrátí, je s jejich vztahem konec!

Co dalšího uvidíte v Přístavu? Podívejte se na upoutávku a galerie:

Chcete jednu scénu navíc?

Celý díl uvidíte na Primě ve 20.15 již tento pátek!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.