Seriály a filmy

15. listopadu 2016 20:55

Petra Kloidová

VIDEO: Mili je na prknech, která znamenají svět!

Ženské divadlo založené Braunovou a Libuší Drozdovou už se blíží k opravdovému vystoupení. A místní šašek Mili Hrdá Pátková rozhodně nesmí chybět. Podívejte se, jak Mili prožívá vystoupení Libuše v exkluzivním videu z pátečního dílu.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Nápad založit divadlo dostala Braunová ve chvíli, kdy se jí celý zlomený starosta Drozd svěřil, že jeho Libuška má nervy v kýblu kvůli dceři a jejich vnoučatům, jež už dlouhodobě žijí v italských Benátkách. Libuši bylo zkrátka třeba nějak zabavit a přidaly se i další ženy, které chtějí hrát divadlo. Od nápadu k realizaci uběhlo pár chvil. Ukázalo se, že realizace bude těžší, než se předpokládalo, ale za to o dost zábavnější.

Vystoupení v Přístavu se blíží

Zatímco se Roman Mareš snaží znovu přemluvit starostu, aby jim pronajal místní louku, kde by mohli dělat v létě koncerty a festivaly, ženy ze Zátoky a Špičky zkouší divadlo, které se má zanedlouho představit v Přístavu. Zatím je ale všechno špatně. Libuše Drozdová dlouho nemůže najít látku, kterou by mohly ženy zahrát (chybí jim mužští představitelé).

A kkdyž začně na první vážné zkoušce přednášet, všichni vybuchnou smíchy...

Co dalšího uvidíte na Primě v Přístavu ve 20.15 už tento pátek?

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.