Seriály a filmy

15. listopadu 2016 20:55

Petra Kloidová

VIDEO: Mili je na prknech, která znamenají svět!

Ženské divadlo založené Braunovou a Libuší Drozdovou už se blíží k opravdovému vystoupení. A místní šašek Mili Hrdá Pátková rozhodně nesmí chybět. Podívejte se, jak Mili prožívá vystoupení Libuše v exkluzivním videu z pátečního dílu.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Nápad založit divadlo dostala Braunová ve chvíli, kdy se jí celý zlomený starosta Drozd svěřil, že jeho Libuška má nervy v kýblu kvůli dceři a jejich vnoučatům, jež už dlouhodobě žijí v italských Benátkách. Libuši bylo zkrátka třeba nějak zabavit a přidaly se i další ženy, které chtějí hrát divadlo. Od nápadu k realizaci uběhlo pár chvil. Ukázalo se, že realizace bude těžší, než se předpokládalo, ale za to o dost zábavnější.

Vystoupení v Přístavu se blíží

Zatímco se Roman Mareš snaží znovu přemluvit starostu, aby jim pronajal místní louku, kde by mohli dělat v létě koncerty a festivaly, ženy ze Zátoky a Špičky zkouší divadlo, které se má zanedlouho představit v Přístavu. Zatím je ale všechno špatně. Libuše Drozdová dlouho nemůže najít látku, kterou by mohly ženy zahrát (chybí jim mužští představitelé).

A kkdyž začně na první vážné zkoušce přednášet, všichni vybuchnou smíchy...

Co dalšího uvidíte na Primě v Přístavu ve 20.15 už tento pátek?

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.