VIDEO: Mili má první konflikt s novým šéfem Přístavu!

Adam Drak, nový spolumajitel Přístavu, začal úřadovat. A problémy se zaměstnanci má hned po ránu. Podívejte se na exkluzivní ukázku z druhého dílu druhé série.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Adam Drak se v minulém dílu představil jako nový spolumajitel nejen hausbótu, ale i Přístavu. Všichni jsou z toho v šoku, nikdo to nechápe. Mili a José neví, co si o svém novém šéfovi myslet a stejně na tom je i Roman Mareš. Ten dokonce chce prodat s.r.o Přístavu a založit si novou hospodu na stejném místě.

Adam se rozhodl ve své nové práci rozkoukat a už zpočátku přišel na několik problémů. Samozřejmě se na to snažil upozornit hned. Tím si také už od začátku poštval proti sobě oba zaměstnance - jak Mili, tak i Josého. Adamovi se totiž nelíbí servis snídaní v Přístavu.

Podle něj jsou moc chudé a Roman Mareš mu musí dát za pravdu.

Podívejte se na exkluzivní scénu z premiérového dílu Přístavu.

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.