VIDEO: Mili načapá Radima v posteli s jiným můžem. Drama je na světě!

Červené blikání v ložnici Pátkových znamená jediné. Ale co si o to všem má Mili myslet, když se u nich bliká a Mili jde teprve domů? Radi musí mít v ložnici cizí návštěvu! Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního Přístavu, který uvidíte na Primě ve 20.15!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Dvacetiletý syn nejvykutálenějšího obyvatele Přístavu, Radima Pátka, se objevil v Zátoce. Martin Pátek je o něco hezčí a chytřejší kopie Radima. Jeho táta ho neviděl několik let, a tak není divu, že ho zpočátku ani nepoznal. Chce po něm dokonce občanský průkaz a podobně na tom bude i Mili Pátková, která ty dva načape u nich v ložnici!

Martin se zatím zdá jako slušně vychovaný mladý muž, navíc student ČVUT, který se svý otcem nemá nic moc společného. Do Zátoky přijel proto, aby Radima poprosil o službu, prorože mladý student potřebuje někde zaparkovat své auto, v kterém přespává.

Radim se rozhodne mu místo za parkování a sprchu účtovat. A co na to všechno Milenka? To se dozvíte v pátek večer.

Podobné články

Podívejte se na ukázku, co můžete vidět tento pátek v Přístavu:

Přístav uvidíte na Primě každý pátek ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.