VIDEO: Mili Pátková ukazuje prostředníček! Na koho a proč?

Mili bude pózovat jako paní Pátková pro Romana. Podívejte se na scénu z pátečního dílu Přístavu, který uvcidíte již v pátek na Primě.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima Play.

Svatba s Mili opravdu zamávala. Kuchařka v Přístavu se cítí po svatbě jako znovuzrozená, nabitá energií a očekává od všech, že ji budou oslovovat Pátková. Svůj nový status neustále dává najevo a vznikají z toho hodně vtipné situace. Roman spočítal svatbu na necelých devět tisíc korun, což Radim odmítá platit. Moc se nerozpakuje nad tím, že by měl všechno zaplatit a rovnou nařídí Milence, že si polovinu odpracuje. Roman jen vrtí hlavou.

Mili má prosbu a vyrážku!

Milenka požáda Romana, aby vyfotil na památku jejich svatební lože. Začne Romanovi pózovat, což bude hodně humorná podívaná a zároveň se mu svěří, že má podivnou vyrážku na zádech. V ten moment do místnosti přichází José. Vypadá to opravdu nevhodně, ale nakonec se všechno vysvětlí.

Podívejte se na zábavnou scénu z pátečního dílu.

Co všechno uvidíte v pátečním 63. dílu Přístavu? Sledujte upoutávku:

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.