VIDEO: Mili prožila terorismus, rasismus a sexismus na jednom místě. V Přístavu!

Adam Drak si se svým příjmením opravdu nezadá. Už teď má problémy. A to nemluvíme jen o jeho problémech se zákony, za chvíli bude mít totiž problém i u Radima Pátka. Drak totiž Mili sexuálně obtěžoval. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního Přístavu!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

V Přístavu rozhodně žádný klídek a pohodu nečekejte, tam se pořád něco děje. S příchodem Adama Draka rozhodně přichází další překvapení a další problémy. Tak třeba nedávno Tereza zjistila, že její nový soudní případ je právě Adam Drak.

Proč jde Drak k soudu? Tereza zjistila, že Adam napadl brutálně policistu. Běží to říct Romanovi a ten si z toho nedělá velkou hlavu. Jenže Adam Drak také ne, všechno smete ze stolu a ještě v noci přijde za Terezou do pracovny, aby jí dal nabídku. Tu Tereza samozřejmě odmítá.

Mili je sexuálně obtěžovaná

Adam Drak začal na sto procent pracovat v Přístavu, učí se, jak roznášet pivo a jídlo. Sem tam se zastaví i v kuchyni. Tam je krásná Milenka Pátková, která zrovna připravuje maso na oběd a v Adamovi se probudí mužské vášně.

A tak to zkusí! Bohužel na špatné půdě, Mili se nenechá a lupne mu o hlavu prázdnou láhev. Boule (a nejen ta!) je na světě.

Premiérový díl Přístavu uvidíte na Primě ve 20.15 už tento pátek!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.