VIDEO: Mili urazila Josého! Kolik měl opravdu žen?

"To jste byl teda pěknej kurevník, to přitlačte, Milenko." říká uražený José, o kterém si Mili myslela, že měl málo žen. Vtipné video z pátečního dílu Přístavu č. 66 můžete vidět už teď.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

V Zátoce přestane téct voda přesně chvíli, kdy se Milenka sprchuje. Ta řve, že je namydlená! A to vysloveně. Pouze v ručníku přiběhne do kuchyně, kde se ji zdrcla koprová omáčka, kterou vaří v podstatě pro celou Zátoku. Zkrátka den blbec. Ani José není příliš nadšený, nakáže Milence, aby se oblékla a neznervózňovala ho, což Mili dost zarazí.

On? Takový charakter? José Pivoda podle ní rozhodně není na žádné jednuduché triky, jež na většinu mužů platí! A v ten moment urazí Josého mužské ego! Co si o něm Mili myslí, že není dostatečně mužný? Že měl málo žen?

Ti, kdo sledovali jeho začátky vztahu s jeho manželkou Olgou ví o čem José mluví. José byl v dřívějších dobách většinu svého života velký bohém. Žil ve Španělsku a jako bezdětný si užíval života. Dokud nezjistil, že v Čechách má už deset let dvojčata po jedné vášnivé noci s Olgou Drozdovou.

Podívejte se na vtipnou scénu, která krásně popisuje mužské ego!

Co dalšího uvidíte v Přístavu?

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek
Štítky Ženy ego

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.