VIDEO: Mili vyvolává ducha!

74. díl Přístavu bude překvapivě velice duchařský. Podívejte se na scénku z pátečního dílu. Mili vyvolává duchy.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Jak to bylo s láskou mezi paní Drtinovou a Krupičkou, kteří měli oba dva závazky jinde? Byla to láska, nebo puhý flirt, díky kterému vznikl úspěšný novinář Viktor?

V hledání odpovědi jim pomůže Milenka, která se věnuje duchařským záležitostem. Svolá duchařský večírek v Přístavu a budou vyvolávat zesnulého Krupičku.

Duch zopoví jinou otázku, než by kdo čekal

Vyvolávání ducha bude úspěšné, ale odpověď celou skupinku velice překvapí. Nejde ani obsah jako formu odpovědi. Mili má následně obrovské bolesti hlavy a v noci se jí zdá o duchovi starého Krupičky. Sama potom zjistí, že ji duch dal prostřednictvím snu přesný návod, jak to všechno v minulosti s láskou Drtinové a Krupičky bylo doopravdy.

Podobné články

Přístav uvidíte v pátek na Primě ve 20.15!

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na PrimaPlay

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.