VIDEO: Mili žárlí na Koblihu! Bude boj?

"Ty si tak šikovná, knihovnice závodí v autě a ještě umí naporcovat divočáka," dává Janě Koblihové komplimenty Roman. U toho však stojí Milenka Hrdá, která se bojí o svou práci kuchařky. A tak se (velice humorně) snaží upozornit na svoje kladné stránky!

Jana Koblihová je sestřenice Terezy Skálové, která do Zátoky přijela hlavně kvůli právnické radě, aby si mohla dupnout na svého mladého souseda, jenž celému domu ztrpčuje život. Tereza jí sice moc nepomůže, ale Janě se v klidné a dobrosrdečné Zátoce zalíbí, takže není vyloučeno, že se sem tato knihovnice nebude častěji vracet.

To by se hodilo samozřejmě i Pepovi Krupičkovi, který by Janu moc rád viděl po svém boku. Jana zatím na jeho podněty a balicí taktiky příliš nereaguje, ale není všem dnům konec. Oba dva totiž mají stejného koníčka – auta.

Ale zpět k Milence Hrdé. Muži ze Zátoky jí chtějí pomoci, a tak ji opijí. Nechápete logiku? Mili opijí proto, aby nemohla bránit "vydírací taktice" Radima Pátka.

Ostatně, Milenka má teď svých problémů víc než dost. Roman a José jsou přítomností Jany Koblihové a jejím umem naprocovat divočáka zcela okouzleni. Je snad knihovnice Kobliha lepší kuchařkou než sama Milenka Hrdá? Mili se brání!

Co uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě?

Podívejte se do galerie, kde vám prozradíme, proš se Mili opije:

Přístav uvidíte tento pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky strach

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.