Seriály a filmy

22. listopadu 2016 20:55

Petra Kloidová

VIDEO: Mili zkouší na divadlo se žehličkou a dělá hip hop!

Páteční díl Přístavu bude ve znamení divadla. Špičkové ženy ukážou svůj um před špičkovými muži v Přístavu, a tak Mili pilně trénuje nejenom na zkouškách, ale i doma při žehlení. Aby ne, když Pátkovi mají půjčenou zánovní žehličku od Krupičky. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu.

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Divadlo v Přístavu dělá teprve první krůčky, ale ženy to berou opravdu vážně. Milenka, která vždy toužila být herečkou, se připravuje velice svědomitě. A jde jí to samo s napařovací žehličkou, kterou má půjčenou od Krupičků, zatímco Kobliha doma tiše pění vzteky. Doma si totiž nemůže ani uvařit čaj ve varné konvici!

Mili se učí text Fráni Šrámka tak, že si ho zpívá a střídá různé žánry. A ten poslední, ten se jí povedl nejvíce – Milenka totiž umí i rapovat! Jestli z ní bude další Snoop Dog, uvidíte už tento pátek, ale už teď se můžete podívat na exkluzivní scénu z pátečního dílu!

Už teď vám můžeme prozradit, že premiéra divadla bude opravdu divoká.

Další Přístav uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě.

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.