VIDEO: Mobilmánie v Přístavu. Jak muži podvádí sebe navzájem?

Přístav – mobilová konverzace

Víte, jak Marek s Romanem tráví veškerý svůj volný čas? S mobilem v ruce. Vyměňováním SMS se svými tajnými polovičkami se stalo alfou a omegou jv ospalé Zátoce, která se připravuje na zimu. Hostům se to však nelíbí. Podívejte se na scénu z dnešního dílu Přístavu.

Jakoby snad Pepa tušil, co se děje za jeho zády. Jeho milovaná Pavlínka sice tráví momentálně čas u moře a Pepa si myslí, že si s sebou nevzala ani mobil, aby si odpočinula, ale pravda je úplně někde jinde.

Zatímco Pepa "vysílá" o tom, jak kupuje nový dům pro Pavlínku, aby tam s ní mohl vychovávat děti, Marek si během toho vesele píše s Pavlínou u moře. Flirtující SMS s Krupicí lítají sem tam. Marek tak díky mobilu podvádí Pepu přímo před jeho očima, zatímco Roman dělá to samé svému nejlepšímu kamarádovi s Terezou.

Podívejte na zábavnou scénu.

Co uvidíte ve středečním Přístavu?

Další díl Přístavu uvidíte už ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky podvod

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.