Seriály a filmy

27. listopadu 2015 09:07

Petra Kloidová

VIDEO: Myslí to Roman s Terezou vážně? Tady je odpověď

Přístav – Randez vous Terezy a Romana

"Jestli má něco prasknout, tak ať to praskne. Tohleto napětí už nemůžu vydržet," říká Tereza v županu v pražském bytě, kam za ní večer přijel Roman. Oba dva se totiž obávají, že Marek, manžel Terezy, už něco tuší. Podívejte na pondělní scénu Přístavu.

Tereza a Roman si spolu užívají teprve krátce, přesto však mají pořádný strach, aby se o tom nikdo nedozvěděl. Jde jim hlavně o jednu osobu - o Marka. Jejich aféra je totiž dvojí zrada, ta manželská a ta kamarádská. Marek se s Romanem zná od dětství a ještě k tomu spolu mají společný podnik Přístav. Může to být horší?

Otázky

Je něco takového odpustitelné? A nekoledoval si o to Marek Skála tak trochu sám? Roman byl několikrát svědkem jejich manželské hádky, kdy spolu ti dva nemohou kolikrát vydržet ani v jedné místnosti. Nemluvě o tom, že Marek Terezu opustil bez jediného slova a začal nový život bez ní v Zátoce...

"...pokud to má prasknout, tak ať to praskne. Nebo si můžeme říct, že to, co se stalo včera, bylo poprvé a naposled," zkouší Tereza zamilovaného Romana. Roman to odmítá a mile překvapí, když se ho Tereza zeptá na další důležitou otázku, jež se týká jejich budoucího vztahu.

Je to důkaz, že Roman jde do všeho po hlavě...

Podívejte se na celou scénu.

Co uvidíte v pondělním Přístavu?

Další díl Přístavu uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.