VIDEO: O Pepu se ženy z jeho autoservisu perou! Která bude budoucí paní Krupičková?

Všechno zlé je k něčemu dobré. I to dokazuje příklad zoufalého automechanika Pepy Krupičky, kterého opustila jeho milovaná manželka a zároveň přišel o práci. Jeho nové podnikání mu však, jak se zdá, všechno vynahradilo. Pepa si může ze zástupu nápadnic vybírat.

Pepu mohli poslední dobou vidět diváci hlavně jako zoufalého muže, který kopal všude okolo. Rozhodl se, že rozvod Krupici pořádně znepříjemní a nenechá ji naprosto nic. Teď se však karty obracejí. Pepovi se začíná dařit v jeho byznysu "autoservis pro ženy". Ukazuje se, že ženy jsou z drzých automechaniků více frustrovanější, než by si kdekdo myslel. A Pepa? Ten ženy v jejich podniku pochválí a podpoří.

Je tedy dost pravděpodobné, že právě mezi klientkami si Pepa vybere budoucí partnerku. Svobodný muž v nejlepším věku je zkrátka terno mezi ženami. Mezi těmi se také rozkřiklo, že Krupička miluje předčítání knih. Tak to měli ve zvyku vždy před usnutím s manželkou Pavlínou. Pepovo štestí se samozřejmě rozkřiklo. Co na to říká jeho bývalá manželka Krupice?

Co dalšího uvidíte ve středečním Přístavu?

To uvidíte už ve středu na Primě v Přístavu ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.