Video: Olga se vrací domů, ale najde tam Ivanu!

Přístav -Olga se vrací

Tvůrci seriálu Přístav chytře zakomponovali těhotenství a následné mateřství oblíbené herečky Petry Hřebíčkové. Olga se konečně vrací do Špičky za svou rodinou, kam se přestěhovali z Benátek nad Jizerou. Čeká ji ovšem nemilé překvapení.

Olga se vrací

Olga se po velkých zdravotních komplikacích vrací do Špičky za svou rodinou. Je připravená se znovu postará o svou rodinu, s překvapením zjišťuje, že rodina se dost dobře obešla bez ní. José společně s dětmi se o malou Klárku starají vzorně a Olgu nechtějí k dítěti ze zvyku skoro ani pustit.

K Josému jako vždy dojde Ivana Braunová, která se sem tam o Klárku stará. O té však Olga vůbec neví a vznikne pořádně trapná situace, která závání i pořádným žárlením. Olga se pak jde přeptat do Přístavu Romea, co se dělo s Josém během její absence doma...

Přístav uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Primě!

Co uvidíte v pondělním dílu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.