VIDEO: One man show Petra Lexy v kuchyni!

Petr dostal minulý týden nabídku na pohovor do rádia, které hledá nového moderátora. Petr se příliš nepřipravuje, což mu cílevědomá Johana připomněla, a tak se do toho během jednoho rána pustil.

Petr měl v poslední době problémy s Johanou, která se stále nenaučila tolerovat jeho životní styl muzikanta, jež je dost nestálý. Johana je vychovaná v disciplíně, jinak by to snad ani nešlo, když je její matka Tereza ostrá soudkyně a otec bývalý tělocvikář a hokejista.

Manager Petra, Lukáš, mu zajistil i pohovor do rádia Song, kde hledají moderátory. Petr se moc nepřipravuje, sází na svůj talent, ale jednoho rána to zkrátka rozjel. Podívejte se na scénu, kdy si hraje na velkého moderátora a docela mu to jde. Místo mikrofonu vařečka a místo studia kuchyně!

Už teď vás můžeme navnadit tím, že návštěva rídia bude pro Petra opravdu náročnou zkušenou s nejistým výsledkem . Na pohovoru totitž není jediný, ale na takové skvělé pracovní místo si brousí zuby dalších tucet zkušených mladíků.

Co dalšího uvidíte v Přístavu? Podívejte se na upoutávku a galerie:

Chcete jednu scénu navíc?

Celý díl uvidíte na Primě ve 20.15 již tento pátek!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.