VIDEO: One man show Petra Lexy v kuchyni!

Petr dostal minulý týden nabídku na pohovor do rádia, které hledá nového moderátora. Petr se příliš nepřipravuje, což mu cílevědomá Johana připomněla, a tak se do toho během jednoho rána pustil.

Petr měl v poslední době problémy s Johanou, která se stále nenaučila tolerovat jeho dost nestálý životní styl muzikanta. Johana je vychovaná v disciplíně, jinak by to snad ani nešlo, když je její matka Tereza ostrá soudkyně a otec bývalý tělocvikář a hokejista.

Manažer Petra Lukáš mu zajistil i pohovor do rádia Song, kde hledají moderátory. Petr se moc nepřipravuje, sází na svůj talent, ale jednoho rána to zkrátka rozjel. Podívejte se na scénu, kdy si hraje na velkého moderátora a docela mu to jde. Místo mikrofonu vařečka a místo studia kuchyně!

Už teď vás můžeme navnadit tím, že návštěva rádia bude pro Petra opravdu náročnou zkouškou s nejistým výsledkem. Na pohovoru totiž není jediný, na takové skvělé pracovní místo si brousí zuby dalších tucet zkušených mladíků.

Co dalšího uvidíte v Přístavu? Podívejte se na upoutávku a galerie:

Chcete jednu scénu navíc?

Celý díl uvidíte na Primě ve 20.15 již tento pátek!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.