VIDEO: One man show Petra Lexy v kuchyni!

Petr dostal minulý týden nabídku na pohovor do rádia, které hledá nového moderátora. Petr se příliš nepřipravuje, což mu cílevědomá Johana připomněla, a tak se do toho během jednoho rána pustil.

Petr měl v poslední době problémy s Johanou, která se stále nenaučila tolerovat jeho dost nestálý životní styl muzikanta. Johana je vychovaná v disciplíně, jinak by to snad ani nešlo, když je její matka Tereza ostrá soudkyně a otec bývalý tělocvikář a hokejista.

Manažer Petra Lukáš mu zajistil i pohovor do rádia Song, kde hledají moderátory. Petr se moc nepřipravuje, sází na svůj talent, ale jednoho rána to zkrátka rozjel. Podívejte se na scénu, kdy si hraje na velkého moderátora a docela mu to jde. Místo mikrofonu vařečka a místo studia kuchyně!

Už teď vás můžeme navnadit tím, že návštěva rádia bude pro Petra opravdu náročnou zkouškou s nejistým výsledkem. Na pohovoru totiž není jediný, na takové skvělé pracovní místo si brousí zuby dalších tucet zkušených mladíků.

Co dalšího uvidíte v Přístavu? Podívejte se na upoutávku a galerie:

Chcete jednu scénu navíc?

Celý díl uvidíte na Primě ve 20.15 již tento pátek!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.