VIDEO: Opustila Krupice Pepu nadobro? Hlasujte!

Přístav - Krupice utekla Pepovi

V pondělím Přístavu se vyostří nejen vztah Olgy a Josého, ale hlavně Pepy a Krupice. Jejich manželství poslední týdny visí na vlásku. A teď je možná konec. Podívejte se na video.

Už to není žádné tajemství. Pavlína Krupicová se netají tím, že se Pepu chystá v budoucnu opustit. Začala chápat, že oba dva nečeká společná cesta životem. Pepa však Pavlínu miluje vysloveně k smrti. A to je ten strašidelný problém. Pepa Krupici dusí.

Pepa se vrací do prázdné chaty. Po jejich další (a už dávno nepočítané) hádce, je však jeho chata prázdná. V noci.

Pepova touha po dítěti je stále silná, zatímco Krupice už ví, že s Pepou dítě rozhodně nechce. Automechanik neustále Pavlínu hlídá, aby zavolala svému gynekologovi kvůli testu plodnosti. Jeho snahy vedou vždy k hádkám, které chodí zapíjet do Přístavu. Pepovi v opilosti nedochází, že možná ztratil manželku.

Co si myslíte vy? Hlasujte:

Co dalšího uvidíte v pondělí?

Přístav uvidíte v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.